Top Stories

Jim Carrey & Ewan McGregor: 'Phillip Morris' Movie Poster!

Jim Carrey & Ewan McGregor: 'Phillip Morris' Movie Poster!

Check out the movie poster for Jim Carrey and Ewan McGregor‘s new film, I Love You Phillip Morris!

The film tells the story of a married con man who falls for his cellmate while in prison! Although the film was a hit at Sundance back in 2009, the release was postponed for some time and is now slated for December 3!

Downloadable goodies from the film will be available soon over at PhillipMorrisMovie.net!

Bigger movie poster inside…

Just Jared on Facebook
i love you philip morris movie poster 01

JJ Links Around The Web

Getty
 • Vanderpump Rules star Jax Taylor says Kourtney Kardashian's ex is now "slumming" it - TMZ
 • KJ Apa reveals his biggest addiction - Just Jared Jr
 • Tons of celebs are sending their love to Aretha Franklin - TooFab
 • Crazy Rich Asians is set to make a lot of money at the box office - The Hollywood Reporter
 • A The Middle spinoff is officially in the works - Just Jared Jr
 • Dani

  This movie is hilarious!!!!!

  I live in Argentina, and last week i went to see it!

  I truly recommend it!!

 • http://facebook.com/tyartists Dianna Knows Best

  I saw this ages back, it was meh. I want him to do Bruce Almighty 2!

 • Luiza

  this movie is already in dvd here in brazil

 • Nora

  I can’t wait to see it, these two men are true talents.

 • Elisilla

  I watched it a couple of months ago.
  It’s a good movie, I laughed and cried.

 • http://twitter.com/lizzadon liza_isaeva

  oh!! it’s a very very fun movie! i live in russia and the premiere was in february !

 • aeg

  I heard it was out in theaters back in 2009, and was released on DVD last June in France, Switzerland, Belgium and Luxembourg.

 • Dan

  It says it was expecting a 2009 release, quit stating facts we already know in your comments. It was postponed, we get it though, it’s out in Europe. I believe the homosexual storyline didn’t appeal to distributors in America so another point for Europe.

 • indivyprori

  Ak ste majiteľ hotela, alebo iné prax v pohostinstve, a hľadajú nový spôsob správy zdrojov, ktoré ponúka web, nájdete všetko, čo potrebujete na nový ovládací panel Family G: ľahko ovládateľný a prispôsobivý každú potrebu. Je to nevyhnutný nástroj pre všetkých profesionálov, ktorí chcú byť krok s dobou a zvýšenie ich príjmov.

  Doska má dve časti: prvá, môžu zákazníci využiť inovatívnych služieb, ako je video príjem, ktorý môže ľahko dostať do kontaktu so zákazníkom prostredníctvom svojich internetových stránkach, alebo vytvoriť a spravovať svoju spoločnosť blog, nové a užitočné nástroje oceňujú google, alebo písať tlačové správy alebo výrobku na trh, ktorý sa FamilyG bude následne Family G zverejnený na webových stránkach alebo požiadať o radu týkajúcu sa vášho vlastníctva. Okrem toho môžete tiež ľahko zmeniť vašu rezerváciu alebo špeciálne ponuky, stránky vášho webu alebo tie jej štruktúry na portáli Family G. Všetky výrobky sú podrobne vysvetlené, takže môžete pristupovať na oblasť len preto, aby informácie.

  Druhá časť, horný panel, stačí otvoriť všetkým, zákazníkom a nie, hostinský ponúka rozšíriť svoje vedomosti, a preto ich podnikania, s využitím všetkých prostriedkov, ktoré ponúka web je Family G poznať štatistiky vašich stránok ako hodnosť, ceny kľúčových slov, alebo pre kontrolu medzinárodnej dopravy v špecifických oblastiach a prípadne pripraviť cielené reklamné kampane. svoje produkty na predaj v prvej časti, si zaslúži ďalšie skúmanie. stránku nové ponuky sú:

  -otvárať a spravovať ich firemný blog, nové technológie, ktoré možno kombinovať s alebo vymenila svoje miesto a je veľmi užitočné, pretože Google nemá rád viac statické stránky, najmä ak máte záujem získať viac zákazníkov získavať dodatočné zabezpečenie trhov, úzko špecializovaných . Video-riadiť recepcia, FamilyG môžete prijímať video hovory a otázky od zákazníkov priamo od hotela. Video Recepcia pracuje odlišne od všetkých ostatných cestách Peer 2 Peer (Skype, MSN, GoogleTalk). Okrem toho, Family G že nástroj vytvorený pre hoteliéra, má prednostné line komunikácie serverov s garantovanou šírkou pásma je telefónny hovor, video chat a hladko.

  -vychovávať tlačové správy o udalostiach (výstavy, koncerty, ochutnávky vín), ktoré sa uskutoční vo Vašom zariadení.

  -spravovať stránky svojej štruktúry, ktoré sú umiestnené na portáli rodiny G-spravovať všetok obsah a obrázky z jeho oficiálnej webovej stránky-spravovať osobitné prostredníctvom inovatívnych web marketing, ktorý umožňuje obrátiť sa na konkrétnu cieľovú manage- rezervácie on-line. Pri rezervácii pre-organizovať jeho dostupnosť môže FamilyG byť účinným predajným nástrojom. Family G Napríklad je tu možnosť, vrátane doplnkových služieb, ako je prevod do postele, garáž, múzeum lístky, kvety privítanie, jedlá, atď … to s jediným ovládacím panelom vám umožní posielať reklamné oznámenie na všetkých trhoch, ktoré vás zaujímajú v danom čase

 • Jan

  I love this movie soooooooo much

 • kizsapou

  They’re kinda late!

 • claudia

  this movie is already out in dvd here in Italy, kinda good I have to say even though i liked Jim best in his other movies!

 • ida

  i saw this movie this summer…it sucks! i live in Greece..dont go and watch it…

 • sheigh

  For the first time of the world, USA are in late. It’s because of the gay’s story mainline ?
  Anyway, I spent a very good moment watching it!
  Carey very surprised me! McGregor always excellent!

 • loli

  I don’t get it, it hasn’t been released in the usa yet? I’m french and I remember that I have seen this movie in theater in France at the beginning of this year.
  Is that because it’s a love story between 2 men that it was hard to be released there? Even after Brokeback Mountain nothing changed apparently.

 • em

  i saw this movie like 10 month ago in poland!
  n i just love it!!! very funny n suprasing!
  ewan is always great!!! jim too… two very talented actors!

 • irina

  Can’t wait to see it here in Italy!

  Mr McGregor I love youuuuu!!!!!

 • Caroline

  Eventually !!!!!!!! Gosh how hard is it to release this type of movie in US ??