Top Stories

David Arquette Had to Propose Twice to Get Christina McLarty to Say Yes

David Arquette Had to Propose Twice to Get Christina McLarty to Say Yes

David Arquette and his new fiancee Christina McLarty pose on the red carpet while attending Aspen Peak Magazine‘s 10th Anniversary event on Sunday (July 6) at Bootsy Bellows in Aspen Col.

The 42-year-old actor chatted at the event about proposing to Christina, who showed off her gorgeous engagement ring.

“We were at a restaurant in Malibu,” Christina said before David cut in, saying, “I take her outside… and then I ask her, and she’s like, ‘No, what are you doing? There are so many people watching!’”

“I had a do-over, and it worked,” David added (via Page Six).

10+ pictures inside of David Arquette and Christina McLarty on the red carpet…

Just Jared on Facebook
david arquette had to propose twice 01
david arquette had to propose twice 02
david arquette had to propose twice 03
david arquette had to propose twice 04
david arquette had to propose twice 05
david arquette had to propose twice 06
david arquette had to propose twice 07
david arquette had to propose twice 08
david arquette had to propose twice 09
david arquette had to propose twice 10
david arquette had to propose twice 11
david arquette had to propose twice 12

Credit: Nick Tininenko; Photos: Getty
Posted to: Christina McLarty, David Arquette

JJ Links Around The Web

INSTARimages.com
 • XXXTentacion bought homes for his family just before his death - TMZ
 • Shay Mitchell is looking back on PLL - Just Jared Jr
 • Kim Kardashian is defending her braids - TooFab
 • Jimmy Fallon is launching a book club - The Hollywood Reporter
 • Here's all the Teen Choice Awards nominees - Just Jared Jr
 • Connie C. Park

  My last pay check was $9500 working 12 hours a week online. My sisters friend has been averaging 15k for months now and she works about 20 hours a week. I can’t believe how easy it was once I tried it out. This is what I do… http://w.atch.me/pzI3ni

 • http://www.frivoyunlari.biz.tr Friv Games

  kısa süre önce yayın hayatına giren ve fenomen olan, kelime anlamı bedava olan “friv” ismiyle kurulan ve dağınık şekilde anasayfasında toplam 250 adet oyun bulunan ilginç flash oyun sitesinin Türkiye uzantılı oyunlarını bizlerde sizlerin eğlencesi için bir araya getirdik. friv sitemiz içerisinde sizde onlarca kategori altında biinlerce birbirinden güzel ve kaliteli oyunları evde,iş yerinde veya okulda internet bağlantısı olan heryerde oynayabilirsiniz. friv sitesi içerisinde özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların daha çabuk bilgiye ulaştığı ellerinden hiç düşürmedikleri ve ceplerinden eksik etmedikleri tabletler ve cep telefonları iphone ve android işletim sistemine sahip bütün cihazlarda dünyada oynanma rekorları kıran temple run,subway surf,konuşan kedi tom,angry birds gibi dünyadamilyonlarca kişi tarafından en çok indirilen ve oynanan oyunları friv oyunları sitemiz içerisinde oynayabilirsiniz. site içerisindeki oyunlar tamamen site yönetimi tarafından tek tek oynanıp özgün ve bilgilendirici açıklamalar yazılar eklenerek yayınlanmaktadır. ayrıca sitenin en üst bölümünde site yönetimi tarafından en çok oynanan sizlerin daha çok eğlenmesi için eklenmiştir. friv oyun sitesi içerisinde dünyanın en önemli oyun sitelerinden birisi olan ve genellikle 3 boyutlu oyunlar hazırlayan miniclip oyun firmasına ait oyunları da 3d oyunlar kategorisi adı altında oynayabilirsiniz ayrıca bu bölüm içerisinde unity 3d oyunları harika görsel efektlerle hazırlanmış yarış,dövüş,savaş ve araba oyunlarını yüksek adrenalin yaşayarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin en kaliteleri oyunlarını bir araya getiren bu site içerisinde sizlerde tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte eğlenceleri dakikalar geçirebilirsiniz.

 • blinki

  Nothing wrong with that, and reminiscent.